🔥 Nový vernostný program! Zaregistrujte sa teraz a získajte zľavu 5€ na ďalší nákup! 🔥

Dní
Hod
Min
Sek

🚀 Nová súťaž ku Dňu matiek! Hrajte o ceny v hodnote 250 €!

Dní
Hod
Min
Sek

O nás

Viac ako 25 rokov skúseností.

Volám sa Simona Hegyiová, vyštudovala som odbor kozmetička, ktorý som ukončila v roku 1998 a od tej doby pracujem ako kozmetička nepretržite už 25 rokov.

Začínala som pracovať v jednom z najlepších salónov v Bratislave, kde som nabrala skúsenosti. Po 3 rokoch som sa rozhodla začať sama podnikať a otvorila som si kozmetický salón v centre Bratislavy, ktorý som prevádzkovala 11 rokov. Pracovala som v ňom s rôznymi kozmetickými značkami.

V roku 2012 som sa rozhodla založiť koncept Babor Beauty Spa na Slovensku, ktorý dodnes úspešne funguje.

Prečo BABOR?

Veľmi dlho som sa pohybovala vo svete kozmetiky, stále som hľadala pre svojich klientov to najlepšie, čo svet kozmetiky ponúka.

Hľadala som nielen značku, s ktorou sa dajú robiť ošetrenia, ale aj značku, ktorá ponúka produkty pre všetky problémy pleti, pre všetky vekové skupiny, 100%-nú kvalitu a starostlivosť na doma. Dôležité pre mňa bolo tiež aby produkty boli bez parabénov a silikónov, ktoré sú v súčasnej dobe zastúpené vo väčšine kozmetických prípravkoch a tie následne spôsobujú alergie.

Ten podnet mi dali klienti, kedy vlastne ste im urobili ošetrenie, ale na domácu starostlivosť už toľko produktov nebolo. Keď sa o pleť nestaráme komplexne tak potom aj výsledok je veľmi slabý.

U mňa vyhrala nemecká značka BABOR, ktorá spĺňa všetky očakávania aj pre najnáročnejšieho klienta. Babor má filozofiu, že na základe diagnostiky pleti, vyberieme ošetrenie “šité na mieru” a vyberáme vhodné produkty na domácu starostlivosť.

Koncept Babor Beauty Spa.

BABOR kozmetika patrí medzi top kozmetické značky vo svete, ktorá funguje vo viac ako 60 krajinách sveta a má dlhoročnú tradíciu.

Koncept Babor Beauty Spa ponúka všetky produkty, ktorých je 280. Neustále inovujú a pridávajú nové produkty na všetky typy pleti, rôzne produktové rady pre rôzne vekové skupiny. Výskum a laboratória značky BABOR nemajú konkurenciu.

Patria napr. medzi majstrov sveta vo výrobe ampuliek (sú to vysoké koncentrácie účinných látok, až 8 x silnejšie od krému).

Ďalšou obrovskou výhodou tejto značky je, že zákazníka neklame. To, čo sľubujú to aj reálne ľudia vidia vo výsledku na svojej pleti.

Sme jediný oficiálny predajca značky BABOR na Slovensku.

Babor ponúka aj dekoratívnu kozmetiku v prvotriednej kvalite. To tiež je problém súčasných kozmetických značiek nájsť jednu značku, z ktorej zákazník môže používať všetko.

V našom salóne sa tešíme obrovskému záujmu a spokojnosti našich zákazníkov, a preto sme sa rozhodli v roku 2022 spustiť aj e-shop s produktami značky BABOR a stali sme sa jediný oficiálny predajca značky BABOR na Slovensku.

Návrat hore

Registrácia do vernostného programu

Zaregistrujte sa do vernostného programu a
získajte 500 b.bodov = 5 € zľava!

Výhody registrácie:

Prihlásenie

Benefity

Gratulujeme!

Získali ste zľavu 5 €
na prvý nákup!

Skontrolujte prosím vašu e-mailovú schránku.

P.S. Ak nemôžete nájsť e-mail, pozrite Reklamný alebo Spam priečinok.

Špeciálna ponuka pre nových zákazníkov!

Zľava 5 € na prvý nákup

Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

0