🔥 Nový vernostný program! Zaregistrujte sa teraz a získajte zľavu 5€ na ďalší nákup! 🔥

Dní
Hod
Min
Sek

🚀 Nová súťaž ku Dňu matiek! Hrajte o ceny v hodnote 250 €!

Dní
Hod
Min
Sek

Krása je naša vášeň. BABOR je naša láska.

História spoločnosti BABOR sa začala písať v roku 1956. Moderná značka BABOR, ako ju poznáme dnes, ktorá si získala srdcia všetkých milovníkov pleti, však vznikla ako vízia odvážneho vedca. V kuchyni v Kolíne nad Rýnom.

Spoločnosť BABOR založil chemik Dr. Michael Babor, ktorý vyvinul a ako prvý začal používať hydrofilné, t. j. vo vode rozpustné oleje. Patentovaný HY-OIL, ktorý čistí pleť prírodnými olejmi, sa tak stal základom pre nespočetné množstvo ocenených inovácií v starostlivosti o pleť. Následne získal patent lekárnik Dr. Leo Vossen a priviedol spoločnosť do Aachenu. Rodina Vossen potom preslávila značku po celom svete a premenila nápad vedca na skutočnosť.

Rodinná spoločnosť a fundovaný vedecký výskum sú dodnes súčasťou DNA spoločnosti BABOR. Ampulky sú ikonou v sortimente BABOR. Každá filigránska sklenená ampulka obsahuje 2 mililitre účinných látok v najvyššej možnej koncentrácii a kvalite, takže účinok je okamžite viditeľný.

Fakty & čísla

Na čele spoločnosti stojí tretia generácia rodiny majiteľov: Dr. Martin Grablowitz (predseda predstavenstva) a Isabel Bonackerová (členka predstavenstva a ambasádorka značky), ktorí sú vnukmi zakladateľa spoločnosti Dr. Lea Vossena.

Úspešný príbeh pokračuje: Po najväčšej investícii v histórii spoločnosti sa spoločnosť BABOR práve presťahovala do svojho nového sídla. Spoločnosť vedú traja konatelia – Michael Schummert, Horst Robertz a Stefan Kehr. Michael Schummert, hovorca predstavenstva, je zodpovedný za marketing a predaj. Horst Robertz je zodpovedný za výskum, nákup a výrobu, zatiaľ čo Stefan Kehr má na starosti financie a ľudské zdroje.Budova je jasným záväzkom k lokalite v Aachene a ku kvalite vyrobenej v Nemecku.

V sídle spoločnosti pracuje 450 zamestnancov. Na celom svete ich je viac ako 600. Spoločnosť BABOR je tiež zastúpená distribútormi vo viac ako 70 krajinách a má pobočky vo Švajčiarsku, Rakúsku, Holandsku, Belgicku, Švédsku, Singapure, Kanade a USA.

Naša história.
Viac ako 60 rokov skúseností v obore.

Založenie spoločnosti Dr. Babor GmbH v Kolíne nad Rýnom v roku 1956 znamenalo začiatok novej éry kozmetického inštitútu – revolúcie krásy.

2010

Krása založená na technológii.

Najnovšie technologické vybavenie umocňuje účinok kozmetických procedúr. Výsledkom je mimoriadny kozmetický zážitok, ktorý spája precízne výsledky s dávkou intenzívneho rozmaznávania. Výstižne: Umenie precíznej starostlivosti o pleť.

2000

Facelift.

Nové tisícročie a nová éra! Nový, svieži BABOR! Nová identita značky predstavuje sofistikované produkty a inštitúty.

90. roky

Aká zábava!

BABOR má zastúpenie v čoraz väčšom počte krajín a vstupuje do medzinárodného sveta luxusného SPA biznisu. Dnes si napríklad hostia môžu vychutnať exkluzívne procedúry BABOR v hoteli Al Maha Dubai.

80. roky

Školenie na dosiahnutie úspechu.

S medzinárodnými partnermi a dcérskymi spoločnosťami vstupuje BABOR na globálnu scénu. Ďalším míľnikom je otvorenie nášho vlastného školiaceho strediska.

70. roky

Uvoľnite cestu!

BABOR sa rozrastá a potrebuje nový domov. Spoločnosť sa presťahuje z malej budovy do svojho súčasného sídla a zostáva verná svojej kvalite.

60. roky

Všetko je skvelé.

Éra superschopností je aj érou superedícií. V spoločnosti BABOR to znamená, že starostlivosť o pleť je prirodzene prispôsobená konkrétnemu typu pleti.

50. roky

Zrodila sa hviezda.

Chemik Dr. Michael Babor vyvinul jedinečný čistiaci olej HY-ÖL, ktorý je dodnes bestsellerom.

Návrat hore

Registrácia do vernostného programu

Zaregistrujte sa do vernostného programu a
získajte 500 b.bodov = 5 € zľava!

Výhody registrácie:

Prihlásenie

Benefity

Gratulujeme!

Získali ste zľavu 5 €
na prvý nákup!

Skontrolujte prosím vašu e-mailovú schránku.

P.S. Ak nemôžete nájsť e-mail, pozrite Reklamný alebo Spam priečinok.

Špeciálna ponuka pre nových zákazníkov!

Zľava 5 € na prvý nákup

Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

0