🔥 Nový vernostný program! Zaregistrujte sa teraz a získajte zľavu 5€ na ďalší nákup! 🔥

Dní
Hod
Min
Sek

🚀 Nová súťaž ku Dňu matiek! Hrajte o ceny v hodnote 250 €!

Dní
Hod
Min
Sek

Diagnostika pleti a poradenstvo Babor

Číslo produktu: DGN-01 Kategória

Diagnostika pleti je kľúčová služba zameraná na presné určenie typu pleti a potrieb klienta, aby mu bola poskytnutá najvhodnejšia starostlivosť o pleť.

10,00 

Kúpou získate 10 b.bodov, ktoré môžete použiť ako zľavu na ďalší nákup. Viac info.

Jediný oficiálny predajca BABOR kozmetiky na Slovensku.

Vedeli ste, že až 80% ľudí si nesprávne diagnostikuje svoju pleť?

Diagnostika pleti je dôležitým krokom pri výbere správnej starostlivosti o pleť. Je dôležité určiť typ pleti, aby sme vedeli, aké produkty by boli pre vás najvhodnejšie. Vo všeobecnosti rozlišujeme štyri základné typy pleti: normálnu, suchú, mastnú a zmiešanú pleť.

  1. Normálna pleť: Tento typ pleti je vyvážený, ani príliš suchý, ani príliš mastný, s minimálnym množstvom nedokonalostí.
  2. Suchá pleť: Táto pleť má tendenciu byť citlivá, tesná a málokedy lesklá. Suchá pleť často vyžaduje intenzívnejšiu hydratáciu.
  3. Mastná pleť: Mastná pleť je často lesklá, s väčším množstvom nedokonalostí a zväčšenými pórmi. Vyžaduje si pravidelné čistenie a menej hydratácie.
  4. Zmiešaná pleť: Zmiešaná pleť kombinuje charakteristiky normálnej, suchej a mastnej pleti, často s mastnou T-zónou a suchými alebo normálnymi oblasťami na tvári.

Pri poskytovaní odbornej starostlivosti o pleť, je dôležité vytvoriť diagnostickú kartu klienta, ktorá zahŕňa informácie o vašom type pleti, zdravotných problémoch, alergiách, doterajšom používaní produktov a očakávaniach. Na základe týchto informácií môžeme navrhnúť individuálny prístup a navrhnúť vhodnú dennú rutinu starostlivosti o pleť.

Samozrejmosťou je zaškolenie každého klienta do používania odporúčaných produktov, aby bol schopný správne aplikovať produkty a dosiahnuť požadovaný efekt. Dostanete od nás aj tipy a triky na zlepšenie výsledkov.

Produkty na mieru vyberáme na základe vašich potrieb a preferencií, pričom zohľadňujeme váš pleťový typ a zdravotný stav.

Zabezpečením odbornej starostlivosti o pleť a poskytnutím individuálneho prístupu vám pomáhame dosiahnuť zdravú a žiarivú pleť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Diagnostika pleti a poradenstvo Babor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobný nákupný poradca

Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt je pre vás vhodný? Zavolajte nám a náš osobný nákupný poradca vám pomôže nájsť ten správny produkt pre váš typ pleti.

Návrat hore

Registrácia do vernostného programu

Zaregistrujte sa do vernostného programu a
získajte 500 b.bodov = 5 € zľava!

Výhody registrácie:

Prihlásenie

Benefity

Gratulujeme!

Získali ste zľavu 5 €
na prvý nákup!

Skontrolujte prosím vašu e-mailovú schránku.

P.S. Ak nemôžete nájsť e-mail, pozrite Reklamný alebo Spam priečinok.

Špeciálna ponuka pre nových zákazníkov!

Zľava 5 € na prvý nákup

Prihláste sa na odber noviniek a my vám zašleme zľavový kód.

*Kliknutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním osobných údajov na marketingové účely.

0